Etsi kohteesta Skruvat moottoriajoneuvojen sähköjärjestelmien osat:
Skruvat
GEBE Ohjainlaite Hehkutusjärjestelmä 12V
Kaapelinkorjaussarja, sähkökeskus vw OE 4H0 973 704 A, 4H0973704A, 65.25435 0094
Metzger
Kaapelinkorjaussarja, sähkökeskus vw OE 5K0 973 323, 5K0973323, 65.25435 0035
Korjaussarja, johtosarja, Sisempi vw OE 3B0 972 732, 3B0972732, 65.25435 0074
Ohjainlaite, valo METZGER 0896606
Ohjainlaite, valo METZGER 0896652
Ohjainlaite, valo METZGER 0896685
Ohjainlaite, valo METZGER 0896597
Ohjainlaite, valo METZGER 0896683
Ohjainlaite, valo METZGER 0896681
Kytkin, lasinnostin METZGER 09161262
METZGER 0910107 Painekatkaisija, Servo Ohjaus
JP GROUP
JP GROUP 1292001510 Sytytysjohto OPEL: Vectra A Sedan, Calibra
JP GROUP 1196202300 Pyyhkijöiden Katkaisija
JP GROUP 1190201000 Laturin Jännitteensäädin VOLKSWAGEN: GOLF 1, TRANSPORTER 3 Bus, BMW:...
JP GROUP 1190101400 Laturi 12V 90A AUDI: A6 C5 Sedan, A4 B5...
JP GROUP 1192001810 Sytytysjohto VOLKSWAGEN: GOLF 3, 2, Polo III Hatchback, SKODA:...
JP Group Sytytysjohtosarja
JP GROUP 1190200600 Laturin Jännitteensäädin MERCEDES BENZ: G sarja SUV, C T...
JP GROUP 1290400500 Virtalukko OPEL: Tigra Coupe, Vectra A Sedan
JP GROUP 1291200900 Virranjakajan Kansi OPEL: Vectra A Sedan, Kadett E Omega Sedan
ERA 661137 Ohjainlaite, Hehkutusjärjest.
JP GROUP 1196205400 Pyyhkijöiden Katkaisija AUDI: A4 B6 Avant
Bosch
Bosch Startteri 0 986 018 900
METZGER 2310551 Katkaisija, takaluukun lukitus BMW: 3 Touring, 5 Touring
METZGER 2390001 Laturin Jännitteensäädin MERCEDES BENZ: C sarja T modell, Sportcoupe, Sedan,...
METZGER 2324156 Kaapelinkorjaussarja, sähkökeskus AUDI: A4 B6 Sedan, A6 C7 B8 VOLKSWAGEN:...
ATL Autotechnik
Käynnistin RENAULT GRAND SCÉNIC II, LAGUNA Grandtour MEGANE Coupé Cabriolet Kombi Sedan I
Käynnistin FORD MONDEO III, Sedan Turnier TRANSIT Buss, Flak/chassi, Skåp, JAGUAR X...
Käynnistin OPEL, VAUXHALL OE 1202016, 1202143, 1202156
Takaisin alkuun