Etsi kohteesta Professional Parts moottoriajoneuvojen anturit ja mittarit:
CALORSTAT by Vernet
CALORSTAT by Vernet BS4508 Jarruvalokytkin Mekaaninen M16x1.5 Renault Twingo 1 Volvo S40
Professional Parts
VEMO V20-77-0022 Tyhjäkäyntimoottori – BMW ja Saab yhteensopiva
VEMO
VEMO V25-73-0070 Kytkin
JP GROUP
JP GROUP Ilmamassamittari Volvo S40 I, V40 Farmari
DENSO
Denso DMA-0113 Ilmamassamittari
CALORSTAT by Vernet WS2593 Jäähdytysnesteen lämpötila-anturi
VEMO V95-72-0045 Imusarjapaineanturi Volvo S40/V40
VEMO V95-72-0038 Impulssianturi Volvo 740 760
VEMO V10-72-0980 Nakutustunnistin
Tunnistin Nokka-Akselin Ajoitus Ford Mazda Volvo OE
MAGNETI MARELLI
Magneti Marelli Ilmamassamittari
VEMO Kampiakselin Impulssianturi V40-72-0354 OE 23731-9X800
Vemo V46-72-0025 Tunnistin
VEMO Kampiakselin Impulssianturi V95-72-0013
Vemo Ilmamassatunnistin
TOPRAN
Hans Pries Kaasuläpän Asentotunnistin
VEMO V53 72 0053 1 Ilmamassamittari Q+, original equipment manufacturer quality
DELPHI
DELPHI SS10803 Kampiakselin Asentotunnistin 2 RENAULT: MEGANE 2, CLIO Kombi, DACIA: Duster SUV
Tunnistin, polttoaine paine Professional Parts 23345626
Tunnistin, polttoaine paine Professional Parts 23435139
Tunnistin, polttoaine paine Professional Parts 23432730
Impulssianturi, kampiakseli Professional Parts 28349959
Tunnistin, imusarjapaine Professional Parts 28432701
Nakutustunnistin Professional Parts 28348720
Anturi, ksenonvalot (ajovalokorkeuden säätö) Professional Parts 28430198
Tunnistin, imusarjapaine Professional Parts 28437288
Tunnistin, imusarjapaine Professional Parts 28435171
Nakutustunnistin Professional Parts 28433171
Tunnistin, imusarjapaine Professional Parts 28438000
Takaisin alkuun