Etsi kohteesta Ajusa moottoriajoneuvojen moottorin osat:
Ajusa
Sylinterikannen pulttisarja AJUSA 81071600
Tiiviste, EGR venttiili AJUSA 01389000
Tiiviste, EGR venttiili AJUSA 01745700
Tiiviste, EGR venttiili AJUSA 01089500
Tiiviste, EGR venttiilin johdin AJUSA 01775500
Tiivistesarja, vent. koppa AJUSA 56098900
Tiivistesarja, venttiilikoppa saab OE 8822041
Skruvat
Tiiviste, imusarja SUZUKI VITARA, VITARA Cabrio OE 13119 60A00, 13119A60100, 13119A60A00
Tiiviste, sylinterikansi CHRYSLER, MERCEDES BENZ OE 5080163AC, 6110160620, 6110161120
AJUSA FIBERMAX 10026210 Kannentiiviste 1,75 81 1 RENAULT: MEGANE 1, CLIO
AJUSA 52109100 Tiivistesarja Sylinterikansi Sylinterikannen tiivisteellä, Venttiilivarren tiivisteellä FIBERMAX BMW: 5 Sedan, 3 Touring
AJUSA FIBERMAX 10099600 Kannentiiviste 1,3 83 OPEL: Vectra A Sedan, B Farmari,...
AJUSA 10129100 Kannentiiviste 0,5 MULTILAYER STEEL MITSUBISHI: Pajero 2, L200 / Triton...
Ajusa OP10021 Öljyjohdin Ahdin
AJUSA 01222500 Tiiviste Öljynjäähdytin
AJUSA 14063300 Öljypohjan Tiiviste
AJUSA 50052900 Täydellinen Tiivistesarja Moottori Sylinterikannen tiivisteellä, Venttiilivarren tiivisteellä FIBERMAX FORD: ESCORT 4
TOPRAN
AJUSA 10121400 Kannentiiviste 0,5mm 68mm MULTILAYER STEEL VOLKSWAGEN: Polo III Hatchback, SEAT:...
AJUSA 13149900 Imusarjan Tiivisteet Imuputki CHRYSLER: Stratus Cabriolet
Tiiviste, venttiilikoppa AJUSA 11009500
Tiivistesarja, venttiilivarsi AJUSA 57073400
ALANKO 10920482 Asennussarja Turboahdin Tiivisteillä pinnaruuveilla, mutterilla, asennusohjeella VOLVO: V70 2, I,...
AJUSA 10166600 Kannentiiviste MULTILAYER STEEL
AJUSA 51046000 Täydellinen Tiivistesarja Moottori Ilman sylinterikannen tiivistettä
AJUSA 11058700 Venttiilikopan Tiiviste HONDA: CIVIC 6 Stufenheck, CRX 2, 5 Stufenheck
Sylinterikannen tiivistesarja AJUSA 52450100
AJUSA 10078600 Kannentiiviste 1,4 76,5 MITSUBISHI: COLT 3
AJUSA 53038600 Sylinterikannen Tiivistesarja
Tiivistesarja, venttiilikoppa MITSUBISHI OE MD007383, MD015623
Tiiviste, sylinterikansi AJUSA 10214200
Takaisin alkuun